Vår kundeservice er klar ved telefonen mandag – fredag 8.00 – 16.00. Du kan også bruke kontaktskjemaet under.


KUNDESERVICE
Tel: +45 74 22 35 30
Mandag - fredag 8.00 - 16.00.
Heidi
Heidi
Tom
Tom



SUNWILL
Norgesvej 12
6100 Haderslev
Tel: +45 74 22 35 30
Fax: +45 74 22 35 39
contact@sunwill.dk
Returadresse
SUNWILL
Bøndergårdene 38
6100 Haderslev
Att: Retur




AGENTER

Sunwill har forhandlere både i Danmark og i utlandet. Hvis du ønsker å selge Sunwills produkter ber vi deg ta kontakt med en av våre selgere/agenter i det landet du befinner deg. Under finner du en liste over våre samarbeidspartnere.

Hvis du ønsker å bli agent for Sunwill på et marked hvor vi ennå ikke har forhandlere, ber vi deg ta kontakt med Claus Christensen.

Danmark

Headquarters
Norgesvej 12, 6100 Haderslev
Tlf.: +45 7422 3530
Fax: +45 7422 3539
sunwill@f-engel.com

Salg Danmark
John C. Engel
Tlf.: +45 2075 1803
jce@f-engel.com

Tom S. Larsen
Tlf.: +45 2075 1831
tsl@f-engel.com

Jesper Bach
Tlf.: +45 2075 1832
jba@f-engel.com

Lars Furbo
Tlf.: +45 2075 1833
lfu@f-engel.com

Salg Eksport
Claus Christensen
Tlf.: +45 2075 1856
cch@f-engel.com


Eksport agenter

Canada
Pihlainen Apparel Imports Inc.
Rick Pihlainen
Mobil: +1 (905) 515-1510
rpihlainen.pai@gmail.com

Sverige
Ivar Kristensen
IKA Agentur
Tlf.: +46 736 540 521
Ikagentur@telia.com

Færøerne
TCB 2000 Handelsagentuer
Martin Nielsen
Tlf.: + 45 7452 8927
Mobil: +45 4017 8927
tcb@housmartin.dk


Finland
Siren Oy
Vesa Sirén
Kirkonkyläntie 35 A
00700 Helsinki
Mobil: + 358 400 465310
vesa.siren@sirenoy.com

Rusland
Sunwill Russia
Tlf: +7(499) 502 0006
info@sunwillshop.ru

Holland
Studio Clothing Company
Canip Simsek
Tlf: +31 620 70 31 58
info@studioccompany.nl


Irland
Paul Lynch
Lynch Agencies Ltd.
Tlf.: +353 (0)87 146 6528
paul@lynchagencies.com

Island
Heildverslun Rún
Höfdabakka 9
110 Reykjavik
Tlf.: + 354 (568) 0656
Mobil: + 354 (896) 6622
agust@run.is

Storbritannien
Claus Christensen
Tlf.: +45 7422 3537
contact@sunwill.dk


Norge
Askø & Bottegård
Livar Askø
Tlf.: +47 99 48 35 42
livar@lyse.net

Erland Fagernes Bottegård
Tlf.: +47 95 02 78 44
erland@eb-tekstilagentur.no

Grækenland
I.M.C
31 Solomou & 30 Sokratous Street
55134 Thessaloniki
Tlf: +30 2310 535832 / 537982
info@imc.net.gr
George Theodorou
Tlf: +30 694 4581631
george@lexton.gr

Sveits
Trisafe GMBH
Urs Odermatt
Sonnhangstrasse 9B
6205 Eich
Tlf: +41 797056561
Fax: +41 414604335
info@trisafe.ch


Tyskland
Kai-Phillip Schneider
Tlf.: +49 17661368818
kps@f-engel.com

Frankrike
Stéphane Charbonnel
Tel: +33 607 863 859
charbonnelstephane@sfr.fr

Xavier Capdeville
Tel: 658 957 922
capdeville.xavier@wannadoo.fr

FaLang translation system by Faboba

Cookie-forespørsel

Vi samler inn statistikk og data om brukeradferd ved hjelp av cookies.

Ønsker du å gi oss mulighet til dette?